/
304 Views0

Ekstrakty zielonej herbaty zawarte w FitLine skin Eye Care działają antyoksydacyjnie, a rumianek łagodzi delikatną skórę wokół oczu. Dzień po dniu drobne linie i zmarszczki ulegają złagodzeniu. Na pewno to pokochasz!

Rezultat gładszej, bardziej wyrównanej i młodszej skóry wokół oczu!

Bezzapachowy krem przeciwstarzeniowy odżywia delikatne okolice oczu i redukuje cienie pod oczami, każdego dnia kontury oczu wydają się napięte, a spojrzenie pełne promiennej i młodzieńczej świeżości!

Korzyści stosowania produktu

Anti-Aging

Wysoko, średnio i niskocząsteczkowe kwasy hialuronowe intensywnie nawilżają okolice oczu, witamina E jako naturalny antyoksydant chroni skórę przed wolnymi rodnikami, a bioaktywne peptydy wspomagają proces regeneracji skóry – doskonale zapobiegają przedwczesnemu starzeniu!

Redukcja cieni pod oczami

Roślinne składniki odżywcze z kasztanowca, wyciągu z czerwonych alg i korzenia lukrecji stymulują mikrokrążenie i krążenie krwi, wspomagają napięcie naczyniowe i redukują cienie – dla jasnych i pięknych oczu!

Lepsza pielęgnacja skóry

Ciesz się pewnym siebie i młodzieńczym wyglądem – dzięki naszemu wzmacniaczowi pielęgnacji skóry, który wyraźnie ujędrnia i wyrównuje koloryt skóry wokół oczu!

 

Wyniki grupy fokusowej

„Po miesiącu używania FitLine eye care zauważyłam, że skóra wokół oczu jest wyraźnie gładsza i bardziej elastyczna. koloryt skóry się wyrównał i skóra nad powiekami wyraźnie się napięła”

Maria Całka