Jakość produktów FitLine

Linia suplementów FitLine jest specjalnością PM International AG, innowacyjnej firmy, która od czasu jej założenia w 1993 roku, rozwinęła się w imponujący sposób.

Produkty FitLine wyróżniają się zastosowaniem niepowtarzalnej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych (NTC), która dostarcza organizmowi dokładnie tych składników odżywczych , które są odpowiedzialne za urodę i dobre samopoczucie. Dzięki naszej suplementacji poprawie ulega działanie układu odpornościowego, wzmacnia się również praca serca wpływając pozytywnie na funkcjonowanie układu krwionośnego. Do tego dochodzi odczuwalny i natychmiastowy wzrost siły i koncentracji, uzupełniony o efekty zewnętrzne takie jak ładniejsza skóra, włosy i paznokcie. Dzięki tym cechom FitLine staje się bazą dla skutecznej strategii anti-aging.

FitLine to uznana marka w sportach najwyższej klasy. Wielu sportowców i drużyn narodowych stosuje serię suplementów FitLine.

 

Ustalanie nowych standardów takich jak NTC opracowanych przez międzynarodowy zespół ekspertów, stanowi dla nas warunek tworzenia efektywnych produktów, spośród których część jest chroniona patentami. Współpraca ze znanymi światowymi producentami, którzy stosują najsurowsze standardy jakościowe (GMP), jest gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla naszych suplementów. PM International szybko reaguje na wyniki najnowszych badań naukowych z zakresu żywienia. Wymiana informacji z naukowcami na skalę światową pozwala na ciągłą kontrolę produktów pod względem ich aktualności w stosunku do obecnego stanu wiedzy oraz umożliwia ich rozwój.

Wyjątkowość produktów FitLine  polega na najwyższej jakości, czystości i bezpieczeństwie dzięki produkcji zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practise GMP (najsurowsze kontrole jakości i bezpieczeństwa).  Produkty FitLine zostały wyprodukowane zgodnie ze standardami DIN ISO 9001, IFS , HACCP. Produkcja ma miejsce wyłącznie w firmach w Niemczech oraz Szwajcarii, gdzie przestrzeganie kryteriów GMP jest oczywistością. Linie produktów FitLine podlegają niemieckiemu ustawodawstwu, jak również prawu państw w których są oferowane. Przeważająca ilość naszych produktów jest w sprzedaży w ponad 30 krajach.

Dopingowa czystość


Możemy Państwu zagwarantować brak dopingu w produktach FitLine.  Produkty znajdują się pod stałą kontrolą Niemieckiej Wyższej Szkoły Sportowej w Koln Instytut Biochemii (IOC akredytowane laboratorium analiz dopingowych). W 2012 roku, jak lata wcześniej przeprowadzono ponad 1000 kontroli antydopingowych wśród czołowych sportowców stosujących produkty FitLine. U żadnego z badanych nie uzyskano pozytywnego wyniku.

Wierzymy, że powyższe informacje i efekty stosowania produktów przez czołowych sportowców przekonają Państwa, iż temat jakości produktów i bezpieczeństwa dopingowego jest dla nas poważną kwestią.

Patenty: 5 przyznanych patentów dla produktów FitLine.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

a